MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI UAB

  Naujienos

  CO2 EMISIJA

  Siekdami būti tvaria gamybine įmone bei sumažinti CO2 (anglies dioksido) emisijos kiekį, mes, naudodamiesi „Enefit“ Žaliąja energija, per 2023-uosius metus sutaupėme net 4330t!

  Slide1 Slide2 Slide3 Slide4 Slide5 Slide6

  MES UŽ UKRAINĄ!

  Rusijos pradėtas karas prieš Ukrainą – netoleruotinas, tad šiuo metu Ukrainai kaip niekad reikalingas mūsų visų palaikymas! Mes, kaip įmonė, solidarizuojamės, esame neabejingi tam, kas vyksta ir palaikome visus Ukrainiečius savo veiksmais bei išreikštu požiūriu – MES UŽ UKRAINĄ.

  Foto

  Apdovanojimas už svarų indėlį kuriant naujus įmonės produktus

   UAB „Marijampolės pieno konservai vyriausioji technologė Jūratė Stankevičienė 2016-10-01 Marijampolėje vykusios tradicinės derliaus šventės „Sūduvos kraitė 2016“ metu buvo apdovanota Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliu už svarų indėlį kuriant naujus įmonės produktus.

  Skaityti daugiau…

  Apdovanojimas už inovacijas SIAL China 2016 parodoje

  UAB „Marijampolės pieno konservai“ parodoje SIAL China 2016 gavo Inovacijų apdovanojimą už savo naują produktą Tiramisu skonio saldintą sutirštintą pieną

  Įmonės technologai yra sukūrę ir daugiau saldinto sutirštinto pieno su naujais skoniais.

  Skaityti daugiau…

  Įmonės produkcija parodoje Kinijoje

  2016 m. gegužės 5 – 7 dienomis Šanchajuje (Kinija) tarptautinėje parodoje „SIAL China 2016“ UAB „Marijampolės pieno konservai“ pristatė savo produkciją.

  Skaityti daugiau…

  Marijampolės pieno grupė „EXPO centre“

  2016 m. vasario 1 dieną Vilniaus oro uoste veikiančioje parodoje verslui „EXPO centras“ įrengtas naujas įmonės reklaminis stendas.

  Skaityti daugiau…

  Pekine (Kinija) vyko tarptautinė maisto pramonės paroda “World food Beijing powered by Anuga”

  2015 metų lapkričio 18 – 20 dienomis Pekine (Kinija) vyko tarptautinė maisto pramonės paroda “World food Beijing powered by Anuga”. Joje UAB “Marijampolės pieno konservai” pristatė savo produkciją.

  Skaityti daugiau…

  Pekine pasirašytas trišalis protokolas dėl veterinarinių ir higienos reikalavimų, kurie bus taikomi pieno produktams, eksportuojamiems iš Lietuvos į Kiniją.

  2015-11-19 Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius Pekine susitiko su Kinijos Liaudies Respublikos generalinės kokybės priežiūros, kontrolės ir karantino administracijos (AQSIQ) viceministre Čang Tsirong (Zhang Qinrong) bei pasirašė trišalį protokolą dėl veterinarinių ir higienos reikalavimų, kurie bus taikomi pieno produktams, eksportuojamiems iš Lietuvos į Kiniją. 

  Skaityti daugiau…

  Tikimasi pradėti pieno produktų ir gyvų galvijų eksportą į Kiniją

  Tikimasi, kad 2015 m. lapkričio 19-ąją, žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus Jono Miliaus vizito Kinijoje metu, susitikime su Kinijos generalinės kokybės priežiūros ir karantino administracijos (AQSIQ) vadovybe, bus pasirašytas protokolas – galutinis dokumentas pradėti pieno produktų ir gyvų galvijų eksportą.

  Skaityti daugiau…

  IRAN PLEX 2015

  Jau šį penktadienį Irane prasideda tarptautinė paukštininkystės, gyvulininkystės, pienininkystės bei įrengimų paroda „IRAN PLEX 2015“.

  Skaityti daugiau…

  IRAN PLEX 2015

  Tarptautinėje paukštininkystės, gyvulininkystės, pienininkystės bei įrengimų parodoje „IRAN PLEX 2015“ pristatomi lietuviški gaminiai…

  Skaityti daugiau…

  IRAN PLEX 2015

  Parodoje „IRAN PLEX 2015“ pristatoma įvairi produkcija, paslaugos bei įrengimai: pieno produktai, mėsos gaminiai, kiaušiniai, paukštininkystė bei veislininkystė, pašarų perdirbimo įranga bei reikmenys.

  Skaityti daugiau…

  Akcijos

  Informacija ruošiama.

  © 2023 UAB “Marijampolės pieno konservai”