MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI UAB

2023 m. aplinkosaugos monitoringo duomenys

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. III ketv.(MPK)

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. III ketv.(PMGC)

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. II ketv.(MPK)

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. II ketv.(PMGC)

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. I ketv.(PMGC)

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2023 m. I ketv.(MPK)

2022 m. aplinkosaugos monitoringo duomenys

Marijampolės pieno konservai (Kalvarija) ataskaita 2022 m.

Marijampolės pieno konservai (Marijampolė) ataskaita 2022 m.

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2022 m. IV ketv.(PMGC)

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2022 m. IV ketv. (MPK)

Kalvarijos ir Marijampolės padalinių Ūkio subjektų technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų teršalų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2022 m. III ketv.

2021 m. aplinkosaugos monitoringo duomenys

Marijampoles pieno konservai katiline Kalvarija Vytauto g ataskaita 2021

Marijampoles pieno konservai Marijampoles vandenviete 2021

Iš oro taršos šaltinių išmetamų teršalų tyrimų protokolai Kalvarija 2021 m.

Iš oro taršos šaltinių išmetamų teršalų tyrimų protokolai Marijampolė 2021 m.

Kalvarija_tyrimų protokolas_kvapų vertinimui 2021 m

Marijampoles pieno konservai degaline Marijampole Kauno g ataskaita 2021

Marijampoles pieno konservai Kalvarijos vandenviete 2021

Nuotekų tyrimų protokolai Marijampolė 2021 m.

Nuotekų tyrimų protokolai pieno miltelių gamybos c. 2021 m.

© 2023 UAB “Marijampolės pieno konservai”