MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI UAB

  Apie įmonę

  UAB „Marijampolės pieno konservai“ pradėjo veikti 1977 metais. Nuo 2001 metų tapo privati lietuviško kapitalo įmonė. Tai viena didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje, aktyviai diegianti naujausias technologijas ir siekianti aukščiausios produktų kokybės.
  Esame vienintelis pieno konservų gamintojas Baltijos šalyse.
  Gamybą vykdome pagal sertifikuotų maisto saugos, kokybės vadybos ir aplinkos vadybos sistemų reikalavimus. Tai patvirtina turimi FSSC 22000, ISO 14001 sertifikatai. 

  UAB „Marijampolės pieno konservai“ vykdo socialiai atsakingos įmonės veiklą, kuri buvo teigiamai įvertinta socialinės atsakomybės ir etiško verslo audito metu. Nuo 2017 metų birželio mėn. įsijungė į tarptautinės pelno nesiekiančios organizacijos SEDEX gretas. 

  Šiandien turėdami 45 metų patirtį, esame patikimas pieno produktų tiekėjas užsienio partneriams ir gerbiamas bei puikiai pažįstamas gamintojas šalies viduje. 

  Strategija_vizija

  Gamyba

  UAB „Marijampolės pieno konservai” yra vienas didžiausių ir pajėgiausių pieno perdirbėjų Lietuvoje ir vienintelė konservuoto pieno gamintoja Baltijos regione. Įmonės procesų struktūra leidžia didelio masto gamybos apimtis. Naudojamos technologijos leidžia užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę, kuri atitinka Lietuvos, Europos Sąjungos, NVS bei kitų šalių reikalavimus.
  Produktų gamybai naudojamas natūralus žaliavinis pienas superkamas iš Lietuvos pieno gamintojų.
  Pagrindinių produktų gamybos pajėgumai:
  – pieno miltelių 2350 tonų per mėnesį,
  – pieno konservų iki 10 milijonų sąlyginių (400g) indelių per mėnesį,
  – sviesto iki 1500 tonų per mėnesį.
  – pasterizuota grietinėlė iki 3000 tonų per mėnesį.

  MPK-12

  Eksportas

  UAB „Marijampolės pieno konservai“ yra daugiausiai eksportuojanti pieno perdirbimo įmonė Lietuvoje, tačiau įmonė užsibrėžusi tikslą toliau didinti eksporto apimtis.
  Eksportas ir jo plėtra yra vienas svarbiausių įmonės prioritetų. Pagrindinių gaminamų produktų (pieno miltelių, pieno konservų, sviesto) ilgi saugojimo terminai leidžia juos transportuoti į bet kurią pasaulio šalį, todėl net 90% produkcijos parduodama už Lietuvos ribų. Iš jų apie 10% patenka į NVS šalis, likusi dalis keliauja į Europos Sąjungos, Afrikos, Azijos šalis, Kubą, Hong Kongą, Australiją, Amerikos žemyną ir kitus tolimus pasaulio kraštus.
  Per ilgą laiką sukaupėme neįkainojamą patirtį eksporto srityje, todėl tikrai galėsime pateikti jums tinkantį pasiūlymą.

  Eksportas

  Kokybė

  UAB „Marijampolės pieno konservai“ gamina produktus, atitinkančius Lietuvos Respublikos, Europos Sąjungos, Muitų Sąjungos bei kitų užsienio šalių teisinius reikalavimus. Sėkmingai tenkinami ir kiti specifiniai klientų mitybos poreikiai (Halal, Košer ir kt.).
  Įmonėje įdiegta Integruota maisto saugos (RVASVT), kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, kuri nuo 2005 m. patvirtinama sertifikatais.
  Produktų saugos ir kokybės užtikrinimui veikla vykdoma pagal FSSC 22000. Siekiant mažinti poveikį aplinkai laikomasi ISO 14001 standarto reikalavimų.


  Dviejose įmonės atestuotose laboratorijose atliekami žaliavų, technologijos procesų ir gatavų produktų mikrobiologinių, cheminių ir fizikinių rodiklių bei jusliniai tyrimai. Taip pat atliekama ir aplinkos higieninės būklės kontrolė. Abi laboratorijos sėkmingai dalyvauja tarptautinėse palyginamųjų tyrimų programose.
  Kokybės tarnybos bei laboratorijos darbuotojai kasmet kelia kvalifikaciją dalyvaudami mokymo kursuose, Lietuvos ir tarptautiniuose forumuose. 

  Kokybe
  © 2023 UAB “Marijampolės pieno konservai”