Pekine pasirašytas trišalis protokolas dėl lietuviškų pieno produktų eksporto į Kiniją

Pekine pasirašytas trišalis protokolas dėl veterinarinių ir higienos reikalavimų, kurie bus taikomi pieno produktams, eksportuojamiems iš Lietuvos į Kiniją.

2015-11-19 Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius Pekine susitiko su Kinijos Liaudies Respublikos generalinės kokybės priežiūros, kontrolės ir karantino administracijos (AQSIQ) viceministre Čang Tsirong (Zhang Qinrong) bei pasirašė trišalį protokolą dėl veterinarinių ir higienos reikalavimų, kurie bus taikomi pieno produktams, eksportuojamiems iš Lietuvos į Kiniją.

Po šio protokolo pasirašymo UAB „Marijampolės pieno konservai“ atstovai (bei kiti Lietuvos pieno perdirbėjai) tą pačią dieną Pekine susitiko su Ministre ir J. Miliumi pasidžiaugti šiuo sėkmingai įveiktu etapu Kinijoje ir aptarti ateities planų.

Naujiena

UAB „Marijampolės pieno konservai“ Komercijos direktorius Nerijus Ruminas su Žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi Jonu Miliumi.

© 2015 UAB “Marijampolės pieno konservai”