2016 m. spalio 1-ąją Marijampolėje vyko tradicinė derliaus šventė „Sūduvos kraitė 2016“ Nors metai žemdirbiams nebuvo labai palankūs, šventės dalyviai tikrai nejautė derliaus ir linksmybių stygiaus, padėkų ir apdovanojimų. Netrūko ir svečių – tarp kurių Seimo nariai ir ministrai, Žemės ūkio rūmų atstovai..

 11 val. Marijampolės savivaldybės tarybos posėdžių salėje surengta iškilminga apdovanojimų įteikimo ceremonija, kurioje pagerbti iškiliausi šių metų ūkininkai, žemdirbiai, žemės ūkio produkcijos perdirbėjai, konkurso „Metų ūkis 2016“ nugalėtojai.

Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys už ypač uolų ir sąžiningą darbą žemdirbių labui Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, sidabriniu medaliu apdovanojo UAB „Marijampolės pieno konservai“ vyriausiąją technologę Jūratę Stankevičienę už svarų indėlį kuriant naujus įmonės produktus.

Šventės proga Savivaldybės meras V. Brazys taip pat įteikė savo padėkas už darbštumą ir atkaklumą siekiant gerų ūkininkavimo rezultatų, už pažangų ūkininkavimą ir ūkio plėtrą, už žemdirbystės tradicijų puoselėjimą, už netradicinės augalininkystės plėtojimą, už sėkmingą daržininkystės ūkio puoselėjimą.

Seimo nario Albino Mitrulevičiaus padėkas gavo ūkininkai už pažangų ūkininkavimą ir paramą bendruomenei, už meilę žemei, naujų technologijų diegimą ir perspektyvų ūkio plėtojimą.

Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės padėkas įteikė jos patarėjas Artūras Milašauskas. Ministrė padėka įvertino ūkininkus už mėsinės galvijininkystės propagavimą, už žemės ūkio intensyvinimą, kūrybingumą ir naujų technologijų diegimą, už konkurencingo augalininkystės ūkio vystymą.

Vidudienį oficialiai atidaryta šventė tęsėsi iki pavakarės.

visi apdovanoti
medalis ir rastas

isakymas
apdovanojim

Daugiau informacijos http://www.marijampole.lt/go.php/lit/Suduviams-derliaus-svente-nepagailejo-saules-ir-rudens-gerybiu

Daugiau nuotraukų https://www.facebook.com/marijampolessavivaldybe/

© 2015 UAB “Marijampolės pieno konservai”